Örgü Bebek Yelekleri

Örgü modelleri ile oluşturabileceğiniz en şık parçalardan biri de bebek kıyafetleridir. Minik patikler, süveterler veya yelekler ile bebekler için hem sevimli hem de kendi emeğinizi kattığınız giysiler ortaya çıkarabilirsiniz.

Örgü Bebek Yeleği Modelleri Nelerdir?

Bebekler için örülebilecek yelek modelleri arasında daha zorlu ve dikkat isteyen seçenekler olduğu gibi, az bir örgü bilgisiyle ortaya çıkarılabilecek tasarımlarda mevcuttur. Örneğin tek parçadan oluşan dikişsiz yeni doğan örgü bebek yelekleri yapımı son derece kolay olan ve aynı zamanda şık bir modeldir. Değişik renklerde örebileceğiniz bu model ile sevdikleriniz için de güzel bir hediye seçeneği oluşturmanız mümkündür.

Popüler Örgü Bebek Yeleği Modelleri

Tığ ile yapılan yakasız örgü bebek yelekleri son zamanlarda en çok tercih edilen modellerdir. Bu modeller şık olmanın yanı sıra anneler için de kullanımının kolaylığı ile dikkat çekmektedir. İp konusunda ise pamuklu veya yün yani organik ipliklerin tercih edilmesinde bebeklerin hassas ciltlerini korumak adına fayda vardır. Çünkü bu tarz iplikler hava alabilen yapıdadır ve bu sayede terlemeyi engeller.

Örgü Bebek Yelekleri Resimleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir