Bayan Yelek Örnekleri

Yelek her ne kadar geleneksel bir kıyafet olarak görülmeye daha yakın olsa dahi, değişik modellerde ve materyallerle tasarlanıp hayata geçirildiğinde çok şık kombinlerin tamamlayıcısı olarak kullanılmaya da son derece uygundur.

Bayan Yelek Modelleri Nelerdir?

Hem bir hobi edinmek ve hem de kendi tasarımlarını, yaratıcılıklarını kullanmak suretiyle hayata geçirmek isteyen hanımlar evlerinde kendileri için şık yelekler yapabilirler. Sadece dikiş ile değil örgü ile de yapılabilecek birçok bayan yelek örnekleri mevcuttur. Tığ, şiş veya firkete ile yapılabilen yelek modelleri içerisinde yapımı en kolay ve popüler olanın şiş ile örülen modeller olduğunun söylenmesi mümkündür.

Popüler Örgü Yelek Modelleri Nelerdir?

Şiş ile örülebilecek sayısız model arasında 2017 sezonunda en trend olanlardan bazıları ise şöyledir; yelpaze görünümlü yelek modeli, dantel görünümlü örme yelek, dolgulu saç örgülü yelek modeli, V desenli çok renkli yelek modeli. Bu modeller incelenerek yelek örmeye başlanabileceği gibi, kendi hayal gücünüzü kullanarak ve değişik renk ve modelleri denemekten korkmayarak sizlerde yeni ve farklı yelek modelleri oluşturmayı deneyebilirsiniz.

Bayan Yelek Örnekleri Resimleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir